Instytut
Zarządzania

Szanowni Państwo
 w najbliższy weekend (8-9.10.2022) zjazd się nie odbędzie. Gotowy do prowadzenia zajęć był jedynie dr Citkowski (kierownik studiów), lecz na 4h nie chcemy Paniom zabierać czasu, wiedząc, iż część z Pań nie jest z Białegostoku. Zjazd ten zostanie odrobiony w późniejszym terminie ( o czy zostaną Panie poinformowane).

Garść dodatkowych informacji:
  1. w załączeniu zjazdy
  2. 5 listopada przyjeżdża do nas prof. Noworol z Krakowa ( trzeba się  przygotować, że cały zjazd może być stacjonarny)
  3.  zmiana adresu mail, tylko w korespondencji UwB
Jako identyfikator logowania do systemu autoryzacji CAS należy używać adres e-mail. W przypadku studentów będzie to adres typu: in56789@student.uwb.edu.pl , w przypadku pracowników będzie to adres typu: j.kowalski@uwb.edu.pl
hasło: to samo co do usosweb

Zachęcam Panie do sprawdzania strony startowej USOSweb, umieszczane są tam informację o zmianach w Państwa systemie

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego weekendu.